• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени на блузи со големина на јуниори, со долги ракави мачки печати женски плетени врвови

Уникатни поволни цени на блузи со големина на јуниори, со долги ракави мачки печати женски плетени врвови

 
DEN 340.64

Количина на стоки
Достапно

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви овозможуваат пријатно искуство. Обликот на обичниот врв е класичен и женски, а вклопувањето е редовно и лесно. Костум за лето и многу прилики, како што се дневно носење, викенд, дом и пикник. Исклучително мек врв, совршено се вклопува. Мерење (во инчи) големина градите ширина на рамото ракав Должина1x 44 7/8 - - 16 5/8 - 22 1/22x 48 - 17 3/8 - 22 7/83x 51 5/8 - - 18 23 1/44x 55 1/8 18 3/4 - 23 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени на блузи со големина на јуниори, со долги ракави мачки печати женски плетени врвови 95% полиестер 5% спандекс. Увезени. Печатена мачка. Тркалезен врат. Лабава и мека опуштена ткаенина. Дише да се носи. Одделно со ткаенина или боја, измијте на ниска температура. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговара на големина 1x.


Карактеристики на понудата

Слични понуди