• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Fullrun HS 285 50R 116H XL Гума Одговара: 2013-GMC YUKON XL Денали, 2013-GMC Јукон Денали

Fullrun HS 285 50R 116H XL Гума Одговара: 2013-GMC YUKON XL Денали, 2013-GMC Јукон Денали

 
DEN 3416.00

Количина на стоки
Достапно

Fullrun HS299 285/50 R20 116 H Xloverviewdesignedigned за лесни камиони и Теренци, FULLRUN HS299 нуди одлични перформанси за сите сезони во прифатлива гума. Иновативната шема на шарите во форма на шеврон овозможува конзистентно влечење и перформанси. Жлебовите и страничните засеци се дизајнирани да се спротивстават на хидропланирањето. Заштитник на бандажот на страничните штитници од оштетување и гребење на рабовите. Жлебовите на шарите се наместени за да ги откажат звучните бранови и да ја намалат бучавата од патот за тивко, удобно возење. Големина : 285/50Р20. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди