• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Замрзнатото Упориште на чима Мамут, 70226

Замрзнатото Упориште на чима Мамут, 70226

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Ринона е заробена од племето Мамути и затворена во прекрасното Замрзнато Упориште. Брзајте да ја спасите со Рогон во неговиот моќен Ролери За Носорог, но внимавајте — Мамутите се добро опремени да ја бранат својата ледена тврдина. Избегнувајте експлозии од стрелците на багажникот и ротирачкиот стрелец на дискот. Кога Ќе се активира Мамутскиот Флипер За Заби,свртете јасно пред Маула да ја активира функцијата за превртување за да го преврти Ролерот За Носорог. Откако ќе влезете во упориштето, фатете го скапоцениот КРИСТАЛ ЧИ, ослободете Ја Ринона од замрзнатата затворска бедем и потоа бегајте. ЛЕГО Замрзнатото Упориште На Мамутот ЧИМА, 70226 : Возрасен Опсег : 7 до 14 години. Материјали : пластика. Рогон во неговиот моќен Ролери За Носорог. Избегнувајте експлозии од стрелците на багажникот и ротирачкиот стрелец на дискот. Маула може да ја активира функцијата за превртување за да го преврти Ролерот За Носорог. Фатете го скапоцениот ЧИ кристал, ослободете Ја Ринона од замрзнатата затворска бедем и потоа направете го вашето бегство. Вклучува 5 минифигури со разновидно оружје и додатоци : Ринона, Маула, Мотрот, Варди и Рогон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди