• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тајни богатства женски пријатна чорап

Тајни богатства женски пријатна чорап

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Овој 6-пакет супер пријатни чорапи со среден екипа ќе ги задржи вашите денови опуштени и шарени цела недела. Удобни и дишење, тие се совршени да се спарат со вашата најубава облека. Светли бои и трендовски дизајни додаваат вистинска количина на забава! Супер вклопување со ниту една врзувачка манжетна во супер мека мешавина од Појлестер / Спандекс. Неверојатно за себе и давање подароци. -6 Пакувајте чорапи со среден екипа -Супер пријатно -имилиран -Материјал за грижа за грижа е машина што може да се мие -перфектен за дома, патување и училиште -4-10 најмногу се вклопува.


Карактеристики на понудата

Слични понуди