• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати Wallидни уметнички платно печати „Париз goldубов злато и кожа“ патувања и изреки - црна, бела боја

Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати Wallидни уметнички платно печати „Париз goldубов злато и кожа“ патувања и изреки -

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Париз loveубов злато и кожа, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Патувачки дизајн со цитати за патувања и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди