• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски беспрекорен краток пакет за гаќички, стил RS1503W

Женски беспрекорен краток пакет за гаќички, стил RS1503W

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Овие блажени придобивки од гаќичките на Ворнер ви овозможуваат удобност и контрола. Тие се дизајнирани да ја елиминираат појавата на врвот на мафинот и да имаат лента за половината што се спротивставува на копањето. Овие лесни кратки гаќички доаѓаат во удобен пакет со 3 парчиња. • Елиминира врвот на мафинот • Краток стил • Лесна ткаенина • Полето за половината нема да копа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди