• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Медалјон Сандал

Медалјон Сандал

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Пар модерни металички материјал на Викторија К Сандали со цврст амблем на предната и страничната тока на глуждот нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Сандали; мода; случајна; удобност, лизгање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди