• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машка каубојска слама капа

Машка каубојска слама капа

 
DEN 271.68

Количина на стоки
Достапно

Оваа машка каубојска слама капа ќе стане суштински дел од вашата гардероба ова лето. Капчињата од слама каубојски се совршен додаток за топло време за светли сончеви денови и доцна starвездени ноќи. Воздушниот, лесен сламен материјал ги задржува зраците од очите додека сè уште ја одржува главата. Издвоите дали на плажа, играта, задната врата, концерт или музички фестивал. Оваа каубојска капа има меко ткаење за дополнителна удобност и стилски кабел за брада за да го задржи безбедно на главата или околу вратот. Пред-ролениот гребен додава на класично-каубој вибрација. Спарете ја оваа каубојска капа на вашите омилени фармерки и опуштено прилагодено за создавање и се-американски изглед. Една големина најмногу одговара. Машка каубојска слама капа : 100% слама хартија. Машка капа. Каубојски стил. Изградба на слама. Каиш од брадата. Лесен. Внатрешна џемпери. Удобно ткаење. Една големина најмногу одговара. Достапно во разновидни бои. Избришете чисто со сунѓер или крпа, не исушете.


Карактеристики на понудата

Слични понуди