• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Терминали За Топлински Прстен За Собирање На Морскиот Избор

Терминали За Топлински Прстен За Собирање На Морскиот Избор

 
DEN 151.68

Количина на стоки
Достапно

Нов терминал за Прстен за Смалување На Топлина од 3 до 1 морски избор 62381 Опсег на Жици 12-10 Одговара на 5/16" обетка Жолта : терминали за прстени што се собираат од морска класа. 99,9% Чист бакар со лемење барел калај позлатени. Комерцијален најлон/полиолефин 3 : 1 цевките со сооднос на смалување со леплива обвивка обезбедуваат максимална јасност за целите на инспекција на жицата побрзо време на собирање и подобрена отпорност на триење. Едноставно вметнете го стегачот на жицата и намалувањето на топлината за целосна заптивка на животната средина. Терминали За Прстен За Собирање Топлина од морски степен : терминали за прстени што се собираат на топлина. 99,9 проценти чист бакар со лемено буре, калај обложен. Комерцијален најлон/полиолефин 3 : 1 цевките со сооднос на смалување со леплива обвивка обезбедуваат максимална јасност за целите на инспекција на жицата, побрзо време на собирање и подобрена отпорност на триење. Едноставно вметнете ја жицата, стегањето и намалувањето на топлината за комплетна заптивка на животната средина. Боја : Сина. Одговара : #10 обетка. Пакет : 25. Жица Опсег : 16-14.


Карактеристики на понудата

Слични понуди