• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Симпатична црна свиња одблизу портрет животни и инсекти кои сликаат бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Симпатична црна свиња одблизу портрет животни и инсекти кои сликаат бело врамен уметнички печатен wallид уметност

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на цицачи, животни, сликарство, фарма на животни, свиња. Дизајн од Рита Киркман. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди