• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Момци за момчиња од патрола од шепа, затнат чевли, големини 5 6-11 12

Момци за момчиња од патрола од шепа, затнат чевли, големини 5 6-11 12

 
DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно

Чејс е на случајот… и Маршал исто така со овие забавни затнување на патролата на шепата. Супер забавни и разнобојни, овие затнувачи на ликови се меки и удобни и имаат лесен дизајн за вклучување, се натпреваруваат со вртење на задниот дел за безбедно вклопување. Тој ќе го сака изгледот и чувството, ќе ја сакате леснотијата на овие супер кул чевли. Материјал : Ева горниот и надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање; Вршење на задната лента за безбедно вклопување. Карактеристики : Дизајн на потера на едниот чевли, Маршал од друга страна; шарка за печатење шепа. © Никелодеон, сите права се задржани. Патролни затнувања на шепа за момчиња за мали деца.


Карактеристики на понудата

Слични понуди