• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стапици за лепак на глувчето Виктор Холд - стапици

Стапици за лепак на глувчето Виктор Холд - стапици

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Стапиците за лепак на глувчето на Виктор се привлекуваат и безбедно држат глувци и инсекти. Секоја стапица е 100% за еднократна употреба што овозможува едноставни чисти прозорци. Лепилото е миризливо со путер од кикирики за да ги искушуваат штетниците да се впуштат во стапиците каде што ќе останат до времето на отстранување. Едноставно ставете ја стапицата каде и да забележите активност на штетници и почекајте стапицата да ја заврши работата за вас. Останете уверени дека децата и миленичињата нема да бидат повредени со формулата за лепак без отров. Најиновативниот аспект на стапиците за лепак на глувчето на Виктор Холд е неговиот дизајн што може да се наведнува. Стапицата може да се преклопи во скоро каква било форма за да се смести да се смести во најразлични области, како што се помеѓу уредите, под мебел или во агли на разни простории. Стапицата дури може да се преклопи во форма на шатор за да се спречи прашина, нечистотија или остатоци да се населат на стапицата, а истовремено да се намали можноста за деца и миленичиња да не ја допираат лепливата површина. Долготрајната лента за лепак ефикасно ги става глувците и инсектите. Иновативниот дизајн ви овозможува да преклопите стапици за да одговараат на скоро секој простор. Лепак за миризливи путер од кикирики привлекуваат штетници до стапицата. Не е потребно поставување или мамка - едноставно ставете и фатете. Големата површина ја зголемува шансата за фаќање штетници. Стапиците за еднократна употреба обезбедуваат брзо и лесно чистење. Вклучени : 36 стапици. Тежина : 2,70 фунти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди