• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пени Црна Монтирани Гумени Печат 1.5 X3. 5 - Посебно Време, Пк 1, Денар Црна

Пени Црна Монтирани Гумени Печат 1.5 X3. 5 - Посебно Време, Пк 1, Денар Црна

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Пени Црна Монтирани Гумени Печат 1, 5х3, 5-Специјални ВРЕМЕ ДЕНАР ЦРНО-Дрво Монтирани Гумени Марки. Пени Црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со 1/8 инчен пена рампа за максимален пренос. Марки се достапни во широк спектар на теми и дизајни за секој ден и секоја пригода! Овој пакет содржи Посебно време : еден печат монтиран на блок од 3-1/2х1-1/2 инчи. Произведено во САД.


Карактеристики на понудата

Слични понуди