• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Случај со акцент на глиц за моторола мото г

Случај со акцент на глиц за моторола мото г

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Овој случај на акцент на „Империја Глиц Блинг“ за „Моторола Мото Г“ е одличен избор за секој што сака да го заштити својот телефон во стил. Се одликува со елегантна, но сепак издржлива, мека допир поликарбонат конструкција и сјајна глам финиш што нема да се извади. Дизајнот со акцентиран на овој случај на Motorola Moto G го олеснува пронаоѓањето во вашата торба и поседува модна привлечност. Неговиот мек допир за удобност го прави вашиот телефон полесен за држење во рака. Подигнатиот раб на овој случај на империја го штити вашиот екран од секојдневните испакнатини и гребнатини, дозволувајќи му на вашиот уред да остане непроменет. Погодно, овој случај е лесен, така што нема да додаде многу рефус на вашиот товар. Лесно е да го ставите вашиот телефон во само неколку моменти. Со овој забавен додаток, можете да уживате во вашиот уред на ново ниво. Достапни се повеќе стилови. Секој се продава одделно. Случај за акцент на империја Глиц Блинг за Motorola Moto G : Зафат за удобност на меки допири. Дизајн со акцент на Блинг. Подигнат дизајн на куќиште за да го заштитите екранот на уредот. Елегантен и лесен без додаден дел. Стилски случај на Motorola Moto G.


Карактеристики на понудата

Слични понуди