• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Плетни панталони за пижами за машка и голема машка машка машка, големини S-5x

Плетни панталони за пижами за машка и голема машка машка машка, големини S-5x

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на панталоните за пижами на Ханес. Дизајнирани со допир на стрии, овие панталони имаат удобност мека еластична лента за половината што нема да се качат или да се возат и да бидат супер меки и дишат, што ги прави идеален избор за лежење или спиење. Плус и тие имаат џебови .. Резултат! Материјал : 68% памук/29% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Удобност мека еластична лента за половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Ockебови : Две џебови. Карактеристики : летање на копче; Флекс ткаенина за удобност. Машки панталони за спиење од Ханес.


Карактеристики на понудата

Слични понуди