• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Поло Асн. Пакет за маици со кратки ракави со ракави со врат

Поло Асн. Пакет за маици со кратки ракави со ракави со врат

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Задебелен, класичен, лесен. САД Поло Асн. Големата маица со лого V-вратот дава едноставна облека што е малку дополнително. Се одликува со голем американски поло Асн. Лого графички во центарот. Повеќе за loveубов : Направете влијание со контрастни бои и задебелување на графики со лого. Оваа маица може да се спари со најразлични панталони, шорцеви или фармерки за да се создаде уникатен изглед. Достапно на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Должина од рамо до полите : 26 ". Опуштено вклопување. Краток ракав. V-Neckline. Straight hemline. Карактеристики на големи американски поло-асн. Лого графички во центарот. Повеќе за loveубов : направете влијание со контрастни бои и задебелување графики на лого . 100 % Од памук.


Карактеристики на понудата

Слични понуди