• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

 
DEN 316.64

Количина на стоки
Достапно

Цветовата блуза за печатење на Pioneer Woman за новата линија за облека за жени на жени, ги зема саканите флорали на потписот на Рис Драмонд и удобен стил во забава, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во секое опкружување. Земете ги вашите обични облеки следното ниво со цветната блуза на Пионерската жена. Оваа убава блуза има задебелен цветен принт и удобно, опуштено вклопување за да ве натера да се чувствувате и да изгледате најдобро цел ден совршено со фармерки и чизми за тој WOW фактор. Исклучиво на. Клучни карактеристики Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Сплит V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Должина на лактот со манжетни за рафли. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена плоча; Сеопфатно цветно печатење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди