• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Treешка Климентин Трибленд со кратки ракави со кратки ракави

Treешка Климентин Трибленд со кратки ракави со кратки ракави

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

4,1 мл., 50% полиестер, 38% Комбинирана памук со рингспун, 12% рајон; Замрзнато гроздобер Хедер Трибленд предиво; Мазна површина идеална за печатење на екран; 32 синглови; Малопродажба на мало; Солза етикета; Theенски Климентин Трибленд со кратки ракави.


Карактеристики на понудата

Слични понуди