• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тенок кошула за фустани за мажи на Georgeорџ

Тенок кошула за фустани за мажи на Georgeорџ

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Убав, полиран и разноврсен за сите прилики. Оваа машка тенок фустан кошула од Georgeорџ е убав избор за вашата гардероба со својата сезонска привлечност и изработена во удобна ткаенина со малку отпорност на истегнување и брчки. Спарете ја оваа кошула за фустан со омилените пакувања за еден ден во канцеларијата или специјален викенд. Исклучиво на. Материјал : 66% памук/31% рециклиран полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Тенок вклоп се сече поблизу низ градите, ракавите и половината; Се одликува со тенки потпирачи и ракави. Јака : се шири. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаено тело; отпорен на брчки. Машка тенок кошула за фустани од Georgeорџ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди