• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Организатор за складирање на кујнски пешкири од не'рѓосувачки челик, закачалка, четкана завршница, A2000S60-2

Организатор за складирање на кујнски пешкири од не'рѓосувачки челик, закачалка, четкана завршница, A2000S60-2

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

Спецификации -Материјал : Т -304 не'рѓосувачки челик -инхин : Премиум квалитет, материјал што не е -рециклира -Врзан : Не'рѓосувачки челик -финиш : Метод на четкана завршница -инсталација : Пакет за монтирање на завртки вклучува хардверски пакет за хардвер за крпи купете од KES тип 304 премиум одделение не'рѓосувачки челик , со додадена 18/10 содржина на хром/никел за да се заштити од хардвер за монтирање со висок квалитет на корозија и 'рѓа, завртки од не'рѓосувачки челик и прицврстувачи на врвен квалитет, скриени завртки, прекрасен и елегантен изглед 1/целиот метал : Изграден со не'рѓосувачки челик, обезбедувајќи квалитет и долговечност. 2/Rust Proof : Пораките се произведени од не'рѓосувачки челик Т-304 од премиум-одделение, KES туш кадиите имаат дополнителна 18/10 содржина на хром/никел за да се заштитат од корозија и 'рѓа. 3/ Убава : Дизајн на скриени завртки. 4/ Идеално за употреба во кујна, спални соби, бањи и плакари 5/ Вклучен хардверски пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди