• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Часовна удобност лиза широка ширина кожа чипка чевли црна 7,5

Часовна удобност лиза широка ширина кожа чипка чевли црна 7,5

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

24 -часовна удобност Лиза Дополнителна широка ширина чевли за опуштено вклопување. Овој чевли за дами има ниска потпетица од 1 ", чипка за заклучување на вратоврската за целодневна удобност додека сте во движење, а тоа е направено со трајни гумени материјали за максимална површинска зафат со кожа горниот дел за континуирано дишење на дишење . Враќање и приоритетна испорака на сите производи. Потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. 1 "ниско потпетица. Максимална влечна гума од надворешната страна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди