• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Панталони Со Женски Ремени Мизуно

Панталони Со Женски Ремени Мизуно

 
DEN 441.28

Количина на стоки
Достапно

Перформанси на највисоко ниво Софтбол Панталонот Со Ремени Со Ремени Мизуно Е дизајниран исклучиво за жени. Познат како еден од најтрајните софтбол панталони на пазарот! Низок пораст одговара ексклузивно за жени. Странична конструкција со цевки. Двојно Плетено : лесна и издржлива конструкција на ткаенина. Тунел-појас јамка половината. Летајте напред со продолжено затворање со две брзини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди