• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Крокс Машки и женски уникатен Баја, обложен со каиш за ливчиња

Крокс Машки и женски уникатен Баја, обложен со каиш за ливчиња

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Сега можете да ги земете популарните затнувања на Баја од Крокс што толку многу сакаат директно низ студената сезона. Запушените затнувачи на баја, кои се наоѓаат на база, имаат кадифен обвивка со покриена задната лента за да ги задржат прстите и потпетиците точни топло, во затворено или надвор, што го прави сигурен чевли за удобност на ладно време. Повеќе опции во боја ги прават овие најсмешно, најзастапено решение за вашите студени нозе. Овие затнување на кроковите можат да се прилагодат со привлечностите од ibиббиц (се продаваат одделно) за да ја одразуваат вашата лична талент. Затворање : стил на лизгање; Традиционалните ленти за потпетици ви даваат сигурно, привлечно вклопување. Препорачуваме да изберете големина нагоре за малку дополнителна просторија. Карактеристики : тркалезна пети; перфорирани детали; Дизајниран со пена од крослит ™, нудејќи двојна удобност на крокодите што е блажено поддржувачка, мека и лулка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди