• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Bloo Tide 40 Пакет на каросеријата

Bloo Tide 40 Пакет на каросеријата

 
DEN 1279.84

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во отворено повеќе со табла што може да вози океански бранови или едноставно да биде удобна лежерна пловечка плоча за денот на базенот или езерото. Инхибитори. Bloo Tide 40 in. Волумен на 6,55 ltrs. Рекреативните плочи на отворено спортско тело се конструирани со горниот дел од пена на палубата, масното дно и да се покрие контурирано јадро од пена. Вклучува основен додаток за поводник за обезбедување на плочата за тело близу до корисникот. Инхибитори над цврсто јадро на обложување со пена со масно канализирано дно. и одлично за сите нивоа на вештина, сепак погодни за претежно рекреативни почетници. • Сопствена водена бариера Графичка горната палуба на кожата - Графичката горната палуба WBS -ICL е патентиран процес кој им овозможува на боите и графиките да ја одржат својата живост и боја со У. Удобните контури се обликуваат во палубата во близина на области со рака, додека страничните контури на шината и носот обезбедуваат подобрена зафат за активност на отворено. Волумен на 6,55 LTRS. Мека графичка палуба IXL со У. Инхибитори за заштита на живописни бои • Мазно дно со висока густина за брзина и ригидност • Канализирано дно за подобрена моќност на вртење • топол воздух и топлина ламинирана без употреба на епоксии или лепи за градба Вклучен приклучок и основен поводник • Лесен и лесен за транспорт • Спецификации на таблата : 40 "(101,6 см) L x 20,25" (51,4cm) W x 2. Лесен и лесен за транспорт во автомобил или преку плажа. Вклучува основен поводник за да ја чува таблата безбедна додека е во употреба. Плочка за тело - розова жолта сина тропска : изградена за време на време на вода - Bloo Tide 40in Bodyboard е совршена рекреативна табла за океанот, езерото или базенот. • Контурирана палуба - Специјално дизајнираната палуба има удобен зафат околу областите на железницата и носот. • Лесен за транспорт - спецификациите на каросеријата се 40in должина x 20,25in ширина x 2,175in дебела тежина на 1,8 фунти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди