• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Индустриски студенти собраа фраза билки графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Катрина Пит

Индустриски студенти собраа фраза билки графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Катрина

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : цветен дизајн, храна, растение, собирање, ботанички, лисја, калиграфија. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висина . Дизајн од Катрина Пит.


Карактеристики на понудата

Слични понуди