• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Исечете го женскиот фустан за џемпери со полите на шутли

Исечете го женскиот фустан за џемпери со полите на шутли

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Џемпер, фустан .. фустан од џемпери, што може да биде подобро? Без разлика дали работите од дома или удирате назад и се релаксирате, лесен фустан на лажичка е совршен. Удобно, шик и трендовски-го поставуваат вашето ново мора. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5,9,5 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : Силуета : фустан од џемпери; 35 ”долг од центарот на вратот. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : кратки ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Руфл полите; нелиран. Извиткајте фустани за џемпери за џемпери за жени за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди