• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Универзитетот Во Масачусетс Алумни Рамка Литографија

Универзитетот Во Масачусетс Алумни Рамка Литографија

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Ова е официјално лиценцирана Литографија За Слики Во Кампусот Во рамка од сатен махагони, двојно сплетена. Оригиналната уметност, од која се репродуцираат нашите слики, е рачно изречена пенкало и мастило, стручно обоени од професионални илустратори. Универзитетот Во Масачусетс Алумни Рамка Литографија : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди