• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Худ шарка компатибилна со 1998 година- Toyota Corolla 2003- Понтијак вибрат десен патник

Худ шарка компатибилна со 1998 година- Toyota Corolla 2003- Понтијак вибрат десен патник

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 5341012340, 94857420 Replaces Partslink Number : Interchange Part Number : 5341012340, 94857420, TO1236106 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty HOOD HINGE Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for Вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtitation со следниве возила : Позиција : Right Pontiac2003-2008 Vibe Base2003-2006 Vibe gttoyota2001-2002 Corolla S98-2000 Corolla VE98-2002 COROLLA ( Подмодел : CE, LE) го заменува бројот на ОЕ : 5341012340. 94857420. Заменува број на делови : TO1236106. Број на размена на дел : 5341012340.94857420, TO1236106. FITS Изберете : 2003-2008 Pontiac Vibe2001-2002 Toyota Corolla CE/LE/S1998-2000 Toyota Corolla VE/CE/Leannd More-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди