• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност некаде платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност некаде платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „некаде“ платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Типографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Карактеристики на понудата

Слични понуди