• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без 3-парчиња со 3 парчиња со брчки постави длабок џеб до близнак јоргован

Без 3-парчиња со 3 парчиња со брчки постави длабок џеб до близнак јоргован

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по долгогодишна употреба, одржување на мазна, отпорна на брчки што само се подобрува со времето.Искусете луксуз како никогаш порано не сте се чувствувале. Tumble Dry Shous Elegant Comfort Twin/Twin XL димензии - рамен лист 66 "x 96", поставен лист 39 "x 75", 2 стандардни перници 20 "x 30" - одговара на душеците до 16 " - 100% задоволство од задоволството Дебелината, мекоста и топлината посилна и потрајна од памукот, со најсилно зашивање за да се спречат солзи длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки и отпорни на ладна вода, ладна вода и брзо сушење , Еинтегрирана ефикасна грижа : тие се меки како 1500 броење на конецот египетски памук и издржлив од највисокиот памук за броење на навој. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба .


Карактеристики на понудата

Слични понуди