• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нема граници од клин од плута

Нема граници од клин од плута

 
DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно

Леснотијата во летото во овој бенд слајд Корк клин се лизга на сандалата со мемориска пена, без граници без граници од клин. Еден опсег горен. се лизга на. Човекот го направи материјалот горе. Удобна меморија од пена. TPR Outsole.


Карактеристики на понудата

Слични понуди