• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Атлетска работа, женска плус големина Dri-More Core Zip-up-up Hoodie

Атлетска работа, женска плус големина Dri-More Core Zip-up-up Hoodie

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа поштенска качулка од атлетски дела е главен за жена во движење. Достапно во три бои, совршено е за студени утрински прошетки, затоплување во теретана, па дури и држење на вашата работна маса во ладна канцеларија. Се одликува со две џебови, целосен патент, аспиратор и влечење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди