• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Аметист и Карат Т.В. Дијамант 14kt розово злато цветно прстен за ангажман на ореол

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Аметист и Карат Т.В. Дијамант 14kt розово злато цветно прстен за ангажман на ореол

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Камења поставени од пронг. Дијамантско сечење : круг. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди