• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, одговара на 2011 година- Jeep Compass MK

Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, одговара на 2011 година- Jeep Compass MK

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден заграда за предните регистарски таблички за замена, без исклучување- Пат. Тој е дизајниран да ја замени постојната регистарска табличка BRKT. Тоа одговара на вашиот Jeep Compass Mk 2011-2016 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна заменска заменска табличка за заменски таблички, одговара на 2011-2016 Jeep Compass MK го исклучува надвор од патот, изработен од полипропилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2011-2017 Jeep Compass и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди