• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Автолит Бакар Отпорник

Автолит Бакар Отпорник

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно

Автоматските Бакарни Свеќички се произведуваат за да испорачаат брз почеток, подобрена економичност на горивото и непречено забрзување. Автолитните свеќички се најдобрата алтернатива на ОЕ свеќичките, нудејќи ОЕ форма, вклопување и функција за сите марки и модели, и странски и домашни, по цена на вредност. Autolite им обезбедува на производителите на автомобилски резервни и Оригинални Опрема со најквалитетни производи за палење и е водечки снабдувач на свеќички. Автолит 766 Бакар Отпорник (4 Пакет).


Карактеристики на понудата

Слични понуди