• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 2 '3' СМЕМЕН СМЕТКИ ПРИРАЧНИК ЗА Внатрешен килим

Едноставно Дејзи 2 '3' СМЕМЕН СМЕТКИ ПРИРАЧНИК ЗА Внатрешен килим

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Не можете да се насмеете додека стапнувате на E од страна на Design Smile Indoor/Outdoor. Овој пријателски затворен и надворешен килим е направен од мешавина од полиестер, така што е издржлив и машински перење. Прилагодете го изгледот и вклопувањето со избирање од достапните бои и големини. Насмевнете се на вашиот избор на достапни опции за боја. Направено од трајна, мека полиестер и синтетичка мешавина. Хипоалергична конструкција. Наменето за внатрешна и надворешна употреба. Инструкции за нега : Машинска миење. Изберете од достапните опции за големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди