• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Широка ширина на ширина на LALA, отворена пумпа за шипки на црна боја 7

Широка ширина на ширина на LALA, отворена пумпа за шипки на црна боја 7

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Пумпи за вечерните часови со широка ширина на цвеќиња на Лала. Оваа дама на 2 "чевли со средна потпетица има отворен облик, синтетички горен со дијагонален преклоп, и кристален украс што го прави совршено модерен и удобен за специјални прилики, планирани настани или забави за ангажман. Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи . Чевлите, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часовна удобност, пеража, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. 2 "Среден потпетица. Максимална влечна гума од надворешната страна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди