• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Компактен преносен чадор за заштитени патувања со црна УВ со 10 редови

Компактен преносен чадор за заштитени патувања со црна УВ со 10 редови

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно

Чадорот е секогаш корисен да има за секое време од сезоната. Изградени со силно и издржливо кадрирање, нашите чадори ќе понудат фантастична заштита од истурањето на дождот и изгорното сонце. Заштита на УВ со широк спектар. Метална безбедносна рамка за метална лента, ракав за совпаѓање на капакот и лента за зглобот. Компактен и преносен чадор со склоплива функција. Направено со висок квалитет на нов материјал, овој траен чадор е доволно силен за дожд или сјај. Дијаметар : 47 инчи. Должина : 26,5 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди