• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Светски технолошки играчки со 5-канали пантер шпионски беспилотни летала и комплет за батерии Кинетик АА, пакет

Светски технолошки играчки со 5-канали пантер шпионски беспилотни летала и комплет за батерии Кинетик АА, пакет

 
DEN 783.20

Количина на стоки
Достапно

Појдете на небото со пет-каналот 2,4 GHz Panther Spy дрон во овој комплет за батерии Kinetik. Овој дрон има далечински управувач со пет канали со LCD дисплеј и има трајно, лесен тело од пена. Овој комплет исто така вклучува долготрајни алкални батерии на Кинетик АА во 50 пакувања за да ве натера да летате цел ден. Овој производ може да бара регистрација со ФАА пред операцијата. За да дознаете повеќе, посетете ја страницата www.faa.gov/uas/registration World Tech Toys 35879 5-Channel Panther Spy Drone и Kinetik AA Battery Kit, 50 пакет : трајна, лесна конструкција на пена. Вграден гироскоп за стабилност. 4,5-канален далечински управувач со LCD дисплеј. Камера за прилагодување на дното. 3Д лет способен. Режим за трик 360 степени. Внатрешен и лет на отворено. LED светла и 4 резервни лопати. Вклучува хеликоптер, далечински управувач со 4,5 канали со LCD дисплеј. Батерија за полнење, полнач за wallидови, 1 GB micro SD картичка, читач на картички Micro SD. Кинетик 53312 АА алкални батерии, 50 пакувања. Долготрајни, премиум алкални батерии.


Карактеристики на понудата

Слични понуди