• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Pacer 023791V Essence 16x7. 5x100 5x4. 73. + одговара на Изберете: 1996- Toyota RAV4, 2012- Хонда CR-V

Pacer 023791V Essence 16x7. 5x100 5x4. 73. + одговара на Изберете: 1996- Toyota RAV4, 2012- Хонда CR-V

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

(1) Pacer 023791 V Essence 16x7.5 5x100/5x4.50 73.00 HUB +38 Chrome Wheel Rim 791 V Essence Fits Select : 1996-2018 Toyota RAV4 1997-2006,2012-2023 Honda CR-V 1983-2003,2007-2023 Toyota Camry 2004-2023 Honda Civic 2008-2023 Nissan Rogue 2003-2023 Toyota Corolla 2002-2014 Nissan Altima 1998-2007 Honda Accord 2007-2009,2012-2023 Hyundai Elantra 2006-2012 Ford Fusion 2006-2023 Hyundai Sonata Cx23 Mazda CX2 -5 2013-2019.2021-2023 Nissan Sentra 1998-2018 Subaru Forester 2001-2012 Ford Escape 2018-2023 Subaru Crossstrek 2004-2023 Toyota Prius 2006-2020 Kia Optima 2010-2023 Kia Soul 2011-2013 Kia Sorento 2016-202222222222222222222223 година. HR-V 2007-2017 Jeep Patriot 2008-2014 Subaru Outback 2010-2023 Kia Forte 2007-2022 Kia Sportage и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди