• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Оригинално црево со обликувано радијатор

Оригинално црево со обликувано радијатор

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Оригинален облик на радијаторско црево на оригиналниот црево на радијаторот е оригинален дел, во кутијата на производителот на автомобили, што го продаде новиот дилер на автомобили. Карактеристики и придобивки : Внатрешните облоги на оригиналната опрема се отпорни на електрохемиско пукање висока јачина и отпорност на масло, кал, сол, остатоци од патот и отпорност на озон на дестилирана вода и вода етилен гликол мешавини на отпорност на температури на воздухот до 125 C оригинален обликуван радијатор Црево.


Карактеристики на понудата

Слични понуди