• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Aerial City View Urban Skyscraper Фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Аледанда

Aerial City View Urban Skyscraper Фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Аледанда

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : пејзаж, на отворено, сценографија, висок пораст, град, урбана, зграда, метрополис, воздушен поглед, спој, архитектура, облакодер, фотографија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Аледанда.


Карактеристики на понудата

Слични понуди