• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Клип

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Клип

 
DEN 3022.88

Количина на стоки
Достапно

Диск Сопирачка Дебеломер Клипот Фенолни пред дебеломер клипот исполнува ое спецификации. Центричен дел од сопирачката : клип за дебеломер на диск сопирачката. Изработени од фенолна смола. Антикорозивен слој без ' рѓа. Нуди соодветно вклопување и перформанси. Замена дел број на модел : 145.48020.


Карактеристики на понудата

Слични понуди