• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Единствени поговори Златна фолија за печатење Декоративно фрлање перница за фрлање 18 18 #11

Единствени поговори Златна фолија за печатење Декоративно фрлање перница за фрлање 18 18 11

 
DEN 209.44

Количина на стоки
Достапно

Изработено од 100% полиестерска ткаенина, оваа уникатна декоративна обвивка за перници за фрлање се одликува со боја #11, квадратна форма, печатена шема. Невидливиот дизајн на затворање на патент кој ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, перници за фрлање перници не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перница и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата перница пред да купите и да дозволите мала разлика во бојата, поради варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленост на светло во студиото. Миењето на рацете и машината за миење се соодветни. Нежно миење во топла вода уникатни поговори за злато фолија за печатење декоративно фрлање перница за фрлање 18 "x 18" изработено од полиестерска ткаенина фрли перница. 18 x 18 инчи. Затворање на патент. Современ стил. Совршено е да се додаде на кој било тросед, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува само 1 парчиња декоративно куќиште за перници, перница не е вклучена. Машинско миење ладно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди