• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Четка за шминка за фондација Мода, розова, единечна четка

Четка за шминка за фондација Мода, розова, единечна четка

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Четката за шминка за фондација Moda Intered во розова боја има зашилена четка за изградба на течна или крема за покривање на фондацијата и да постигне природна завршница во оние што тешко достигнуваат области. Идеална четка поставена совршена за примена, мешање и засенчување. Четки за мода комбинираат живописни, забавни стилови на четки за прекрасно смел изглед. Веган и без суровост. Зашилена четка за шминка за фондација. Одлично за влажни и суви производи. Цврст алуминиумски ферул и свилен допир ™, водоотпорни рачки. Мешавина за професионален квалитет и синтетички филамент. Собира прашоци, креми и течности ефикасно оставајќи минимален отпад. Четката Мода имаат 2-годишна ограничена гаранција за кој било дефект на производството.


Карактеристики на понудата

Слични понуди