• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Rocawear мало момче и големо момче Атланта пешачка модна чизма

Rocawear мало момче и големо момче Атланта пешачка модна чизма

 
DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно

Увезен чизми за пешачење со момчиња на Атланта. Faux nubuck горниот. Мека кожена јака од ладил. Традиционално затворање на чипка w/ премиум метални очни капаци. Влечен најлон влечете го табулаторот за лесен пристап за пеш. Поставата за дишење на ткаенина од ткаенина. Подложна удобна пена. No-Slip TPR Outsole. Разновидни бои.


Карактеристики на понудата

Слични понуди