• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Поло за контраст на мажите и големиот маж на бонобос, до 3xl

Поло за контраст на мажите и големиот маж на бонобос, до 3xl

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ова не е поло на вашиот татко. Не е потребно членство во земјата во клубот. Ова е полото за улица на Филедер, кој изгледа чисто и свежо каде и да одите. Ткаенина : 100% BCI памук. Грижа : Машината за перење. Измијте со слични бои или одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "за средна големина. РИБ плетена јака. Контрастна лента за вратот. Предната плоча со затворање на два копчиња. Јака и ракави во боја. Подобра иницијатива за памук. БЦИ ги обучува земјоделците да растат памук поодржливо. Количината на кредити за памук BCI поврзани со секоја ставка варира. Bonobos fielder контраст во боја блок поло (машки или големи мажи).


Карактеристики на понудата

Слични понуди