• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Атлетски работи женски плус големина Бермуди шорцеви, 2 пакувања

Атлетски работи женски плус големина Бермуди шорцеви, 2 пакувања

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Без разлика дали се движите наоколу или се шетате наоколу, овие шорцеви во Бермуда од атлетски дела брзо ќе станат вашите нови омилени. Дизајнирано со подолга должина и изработена во мек, дишениот француски Тери, ништо не го чука стилот и удобноста, што ги прави совршени за одмор, одење на кучето или трчање. Исклучиво на. Материјал : 73% полиестер/22% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; хитови над коленото. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ocketsебови : 2 предни џебови за цртање држат најважни работи. Карактеристики : Француска Тери ткаенина; Дри-работи влага за влага; . SEO Bullet оди овде.


Карактеристики на понудата

Слични понуди