• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Камуфлажа # Игра Крик Дабови Гума Гард Тркало Покритие

Камуфлажа Игра Крик Дабови Гума Гард Тркало Покритие

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

Фото-реалистичната Камуфлажа Им Овозможува На Вашите Гуми Практично Да Исчезнат, Се Прицврстува со Ремен и Тока во задниот дел - и еластичен раб. Кабел со банџи-топка што се користи за прицврстување на капаците на тркалата, истовремено спречувајќи ветерот да ги заглави капаците на гумите. Кога возилото не се движи, влијанието на изложеноста се зголемува секојдневно. Инсталирањето е брзо и лесно. Потребни се секунди за да се покријат гумите и безбедната инсталација ќе ги задржи на ВАШИОТ Р. Забелешка : за да ја одредите точната големина, измерете го дијаметарот на гумата од работ на шарата до работ на шарата, преку центарот на капакот на тркалото. Одржувањето на вашите гуми заштитени за време на вонсезоната никогаш не било полесно. Продадени како Сет од 2 Гуми Гарда. Нашите Штитници За Гуми СО Една Оска ADCO Oaks Camo се дизајнирани да ги заштитат вашите гуми и бандажи од вода, нечистотија и УВ зраци. Оставете ги вашите тркала да се вклопат во пејзажот со Нашите Дабови Маскирни 3Д шумски обрасци. Обезбедува Со Ремен и Тока во задниот дел - и еластичен раб. Додадете 1"-2" во дијаметар за испакнати капаци на тркалата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди