• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „Слободен опсег на коњите“ дрвена wallидна уметност од Мерион Роуз

Трговска марка ликовна уметност „Слободен опсег на коњите“ дрвена wallидна уметност од Мерион Роуз

 
DEN 7196.00

Количина на стоки
Достапно

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил.Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Bold & Eclectic Modern Product Type : Wood Slat Art Ова подготвено за обесеност, уметничко дело од тврдо дрво има тим од коњи кои работат на отворено поле. Уметничките дела се дигитално отпечатени со високи UV мастила директно на природни штици од дрвени предмети кои се подготвени бели за поживописна, шарена слика. Повеќето денови, ќе се најде Мерион Роуз како ја облекува својата омилена музика или да свири старо видео пред да се смести за да се слика за денот во нејзиното пространо студио, особено откако ќе се појави зимското студ. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Нејзините субјекти потекнуваат од нејзиниот живот на патување со ентузијазам колку што можеше, и близу до дома или преку океанот. Скицирање и проучување на животните беа омилено поминување на времето, поставувајќи одлична основа за создавање автентична работа. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Уметничкото дело пристигнува нерасположено и е подготвено да се обеси со wallидна закачалка веќе инсталирана на задниот дел. Таа исто така студирала печатење, животно сликарство и цртање на колеџ во нејзините 30 -ти. Текстурата и богатата боја на боја што се применува великодушно со удари со нож или четки, ја доловуваат суштината на духот и однесувањето на субјектот. Тим коњи кои трчаат на отворено поле.


Карактеристики на понудата

Слични понуди